czwartek, 12 marca 2020

Wilczkowy challenge

Drogie Wilczki!

Wygląda na to, że teraz będziemy spędzać trochę czasu w domu. Żebyśmy się jednak nie nudziły i miały namiastkę zbiórek proponuję wilczkowy challenge. Od najbliższej soboty na blogu będą się pojawiały różne pomysły do wykonania bez wychodzenia z domu. Postaram się, żeby były zróżnicowane, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Niektóre z nich umożliwią Wam zdanie zadanek - wyjątkowo na odległość. Bardzo mile widziane są Wasze własne wyzwania. Możecie je wykonywać, pisać o tym relacje w komentarzach, pisać do mnie na maila, robić zdjęcia, wstawiać zdjęcia w komentarzach lub na maila - julkazysk32@gmail.com. Wolałabym nie na Messengerze, ponieważ prawnie można go mieć dopiero od 13 lat.

Na zachętę, wstawiam zaszyfrowany list. Pierwszym challenge'm jest odpowiedzenie na jego podstawie na 2 pytania:

1.Czego dotyczy zawarta w nim ciekawostka?
2. Jakie książki poleciła Akela?



Czekam na odpowiedzi!

Ogólnie pamiętajcie, żeby często myć ręce wodą z mydłem min. 30 s (wg instrukcji, tak jak uczyliśmy się na zimowisku) i jak najmniej wychodzić z domu.

Informacje o obozie. 
Odbędzie się w terminie 6-10 lipca, najprawdopodobniej na polu namiotowym Wyderka Kolonia Orzechów, 21-109 Uścimów. Kosztu jeszcze nie szacowaliśmy, w zeszłym roku obóz kosztował 420 zł. 

Akela 




Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza