czwartek, 4 października 2018

Zbiórka 6.10 i Msza za Szare Szeregi

ABetlejewska_rys20.png
Kochane wilczki!
Już pojutrze nasza kolejna zbiórka! Spotykamy się o 9.30 na murku przy wejściu do kancelarii. (tam gdzie zwykle). Zbiórka potrwa do 12.30. Weźcie ze sobą drugie śniadanie, zeszyt wilczka, Mowglika. Po zbiórce serdecznie zachęcam wilczki, które mają chusty do zdawania zadanek.
Proszę szóstkę białą, żeby przyszła o 9.15, żeby przygotować Skałę Narady, a szóstkę czarną, żeby została po zbiórce, jeśli trzeba będzie coś posprzątać (żeby było wiadomo o kogo chodzi: mam na myśli te szóstki, które są teraz, w sobotę podam Wam nowy skład szóstek).
Jeśli będziesz na zbiórce pierwszy raz lub jeśli byłaś już, ale jeszcze nie podpisałaś deklaracji, proszę o przyniesienie tej oto zgody link. Zapraszamy Cię serdecznie!
W niedzielę będzie Msza za Szare Szeregi. Spotykamy się o 13.15 na Placu Wolności. Tam będziemy mieć apel z drużyną, na którym odbędzie się obrzęd przejścia do drużyny Martynki i Milenki. Potem pójdziemy do kościoła dominikanów na mszę. Po mszy puścimy iskierkę (jak na koniec zbiórek) ze wszytkimi obecnymi tam harcerzami i harcerkami. Całość skończy się około 15.
Ze wszystkich sił i do zobaczenia!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza