środa, 17 października 2018

Nie ma zbiórki 20.10 + informacje + pytania

Drogi wilczki!
1.Jak wspominałam, w tę sobotę nie będzie zbiórki, ponieważ Stare Wilki jadą na Wajngangę - ogólnopolskie spotkanie akel i przybocznych żółtej gałęzi (wilczków). Ale, spokojnie, nie zapomnicie przez ten czas o gromadzie - mam dla Was zadanie na te 2 tygodnie. Otóż, na zbiórce 27.10 będziemy mieć specjalną akcję - każdy wilczek przygotuje jakąś ciekawą umiejętność, której nauczy drugiego wilczka. Może to być jakaś drobna praca plastyczna, jakaś sztuczka, zabawa, piosenka. Na naukę będziecie miały około 15 - 20 minut (nie przygotowujcie wyszywania krzyżykami metrowego obrazu ;) ). Wilczka, z którym podzielicie się umiejętnością i nauczycie się czegoś od niego, wylosujemy na następnej zbiórce.
2. Zapraszam Was na 16.30 na na krótkie spotkanie z ks. duszpasterzem i drużyną "ABC liturgii", a potem na mszę środowiska o 17. Oczywiście - rodziców też zapraszam!

Drodzy rodzice!
1.W tym roku składka wynosi 85 zł.  W razie problemu z zapłaceniem tej kwoty, proszę o kontakt - umówimy się i część składki lub - jeśli będzie potrzeba - całość - pokryjemy z kasy gromady. Proszę o wpłacenie ich do 31 listopada. Wpłacać można na konto hufca lub gotówką  do mnie, przy czym wolę, żeby wpłacać składkę na konto hufca - to będzie spore ułatwienie dla mnie i naszego skarbnika.
Dane do przelewu:

SHK Zawisza FSE
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 14
02-366 Warszawa

94 1090 2590 0000 0001 2311 9726

tytuł: 4 GL SKŁADKA IMIĘ I NAZWISKO WILCZKA
np. 4 GL SKŁADKA ANNA KOWALSKA

Po wpłacie na konto hufca proszę o wysłanie do mnie SMS-a, że dokonano takiej wpłaty, żebym kontrolowała ile osób już wpłaciło.

2. Pytanie odnośnie terminu Wielkich Łowów. Czy wolą Państwo, żeby odbyły się one w połowie/ pod koniec maja, czy też 13/14 kwietnia? Niestety oba terminy mają swoje wady - w maju wilczki często mają Komunie/ rocznice I Komunii, a 13/14 kwietnia to Niedziela Palmowa. Razem z innymi akelami wolimy zrobić WŁ 13/14 kwietnia, ale ze względu na to, że to termin tuż przed Wielkanocą, chciałybyśmy Państwa zapytać o zdanie. Proszę o sms - a z informacją, który termin Państwo wolą.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza