środa, 21 listopada 2018

Zbiórka 24.11 + ważne informacje o zimowisku i nie tylko

Znalezione obrazy dla zapytania kamera rysunek
Drogie Wilczki!
Według rozpiski w tym tygodniu zbiórki miało nie być. Ale razem z Bagheerą mamy dla Was niespodziankę - zbiórka jednak się odbędzie. I to nie byle jaka - filmowa :D Godziny i miejsce bez zmian.
Przynieście ze sobą coś do jedzenia, najlepiej takiego, żeby można tym się podzielić np ciastka, orzeszki, owoce itd. Czołowe i szóstkowe proszę dodatkowo o zabranie kocykow do siedzenia podczas oglądania.
Kandydatki, które jeszcze nie podpisały deklaracji - nie zapomnijcie o zgodach od rodziców.
W tę niedzielę będzie msza środowiska. Spotykamy się o 9.40 w sali "To tu" na "ABC liturgii" z naszym duszpasterzem. Później razem pójdziemy na mszę św o 10. Rodziców również serdecznie zapraszam :)
Drodzy rodzice!
Zimowisko zbliża się wielkimi krokami. Dlatego właśnie nadszedł czas by zebrać karty na zimowisko. WAŻNE - karty muszą być według nowego wzoru nowy wzór karty Najlepiej byłoby je przynieść na następną zbiórkę lub na mszę środowiska,ale można będzie też je donieść w przyszłym tygodniu w poniedziałek o 18 pod kościołem św Józefa.
Koszt zimowiska - 130 zł. Prawdopodobnie na początku grudnia będę prosić o zaliczkę 30 zł.
Przypominam o składkach - wpłaty do końca listopada, najlepiej na konto hufca. Wszelkie informacje na ten temat w jednym z poprzednich postów link do tego posta :)
I ostatnia sprawa: część wilczków ma deklaracje bez klauzuli o RODO. W związku z tym proszę: Agatkę Chwalewską, Emilkę Janicką, Olgę Ziętek, Hanię i Zosię Włodarczyk oraz Marysię Link o doniesienie nowych deklaracji link do nowej deklaracji Przynieście deklaracje najlepiej na sobotnią zbiórkę lub na mszę środowiska.
Do zobaczenia w sobotę!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza