środa, 15 listopada 2017

Zbiórka 18.11. i kiermasz 19.11.

Drogie Wilczki!
Przeserdecznie zapraszam Was na sobotnią zbiórkę, która będzie zupełnie inna niż wszystkie. Dzięki pani Poleszak, mamie Hani, pójdziemy gromadą na specjalnie dla nas organizowany kurs pierwszej pomocy! Dzięki niemu posiądziecie umiejętności, jakie każdy skaut musi mieć, by pomagać w każdej sytuacji :)
Spotykamy się o godzinie 10:45 pod głównym wejściem do Gimnazjum nr 7 (ul. Krasińskiego 7). Nie przychodzimy w mundurach, tylko luźnych ubraniach oraz bluzach gromady (kto je ma, oczywiście). Całość potrwa około dwóch godzin, więc bardzo proszę, by Rodzice czekali na swoje pociechy o godzinie 13:15 pod głównym wejściem do szkoły.
Niech każdy Wilczek prócz tego ma ze sobą coś do picia oraz parę rękawiczek lateksowych (do kupienia w każdej aptece).

W niedzielę będzie także kiermasz ciast organizowany przez naszą gromadę. Ponieważ mamy już listopad i jest zimno, nie chcę, abyście długo stały na dworze. Dlatego każdy Wilczek wybiera sobie jeden dyżur i na niego przychodzi razem z ciastem:
a) 10:40 - 11:00
b) 12:10 - 12:30
c) 13:40 - 14:00

P.S. Na kiermaszu będzie można także nabyć nasze skautowe kalendarze :)

Drodzy Rodzice!
Z racji zbliżającego się kiermaszu bardzo proszę Państwa o zaangażowanie i każdego, kto tylko może, o upieczenie ciasta/placka/babeczek/ciasteczek. Każdy kawałek będzie dla nas cenny :)
Oraz przypominam o zapisach na zimowisko oraz składkach. Jeśli do kogoś nie dotarł mail, tutaj podane są jeszcze raz wszelkie informacje: Zimowisko i składki. Od razu powiem, że 25.11. nie będzie zbiórki, więc najbliższa zbiórka jest ostatnią okazją do tego, by porozmawiać ze mną o aktualnych sprawach (zachęcam do tego w szczególności Rodziców Kandydatek) oraz przekazać karty.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza