środa, 1 listopada 2017

Nie ma zbiórki 04.11. oraz 11.11.

Drogie Wilczki!

W tę sobotę nie będzie zbiórki, ponieważ Stare Wilki jadą na Wajngangę, czyli ogólnopolskie spotkanie Akel i przybocznych gromad. Ale na czas naszej nieobecności mamy dla Was zadanie...

11.11. odbędzie się Wilczkowy Przegląd Przedstawień Patriotycznych dla wszystkich lubelskich gromad. Naszym zadaniem jest stworzenie przedstawienia, w którym pokażemy, co dla naszej gromady oznacza Święto Niepodległości. Dlatego proszę, aby każdy chętny Wilczek w komentarzach do tego posta (można dodać anonimowo bez logowania się) napisał swoją odpowiedź na pytanie: "Z czym kojarzy mi się Święto Niepodległości?". Jeśli chcesz, Wilczku, by w przedstawieniu został wykorzystany Twój pomysł, na napisanie odpowiedzi jest czas do niedzieli. A kto nie zrobi tego lepiej, niż nasza gromada?
"A więc piersi naprzód, podniesiona głowa! Bośmy przecież czwarta gromada lubelska!"

Próby do naszego przedstawienia odbywać się będą w dwóch terminach - w środę (08.11.) o godzinie 18:00 i w piątek (10.11.) także o godzinie 18:00. Spotykamy się w naszej harcówce. Próby potrwają do 19:30. Jeśli ktoś wie, że nie może przyjść w środę, przychodzi w piątek, a jeśli nie może w piątek - przychodzi w środę.
Jeśli ktoś wie, że nie będzie go 11.11., nie musi przychodzić na próby. Proszę jedynie o informację smsem, że go nie będzie :)

Drodzy Rodzice!

Do piątku na Waszych mailach pojawi się informacja o składkach oraz zimowisku.

Bardzo proszę o kontakt Rodziców Kandydatek, które przyszły już na swoją przyszłą zbiórkę. Mój numer telefonu podany jest na głównej stronie bloga. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są wrażenia Państwa córek po pierwszym spotkaniu i czy wyrażają chęć kontynuowania swojej przygody razem z nami :) Bardzo przepraszam, że nie mogłam tego zrobić po sobotniej zbiórce. Jak zapewne Państwo wiedzą z relacji swoich pociech, podczas zabawy uległam małemu wypadkowi, w którym niefortunnie wyłamałam sobie przednie jedynki. Dzięki Bogu na tę chwilę leczenie przebiega pomyślnie. Dlatego też wszelkie sprawy załatwiam mailowo-telefonicznie, a w następnym tygodniu można rozmawiać ze mną indywidualnie po próbach i zbiórkach.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza