środa, 25 października 2017

Zbiórka 28.10. oraz kiermasz ciast 29.10.

Drogie Wilczki!
Zapraszam Was serdecznie na sobotnią zbiórkę. Spotykamy się tak, jak zawsze - o 9:30 na murku przy wejściu do domu parafialnego od ul. Rymwida. Zbiórka zakończy się o 12:30. Proszę, aby każdy miał ze sobą drugie śniadanko :) A najważniejszą informacją jest to, że na zbiórce będziemy miały specjalnego gościa! Pamiętajcie o pięknym umundurowaniu i życzliwym uśmiechu ;)
Szóstka biała przygotuje scenkę na Skałę Narady. Dlatego też proszę, by Wilczki z tej szóstki przyszły do harcówki na godzinę 9:00.
A oprócz tego chciałabym, aby Olga, Lena, Martyna i Pola otrzymały chustę naszego szczepu :) Dlatego też proszę, abyście potwierdziły mi swoją obecność w sobotę, a jeśli będziecie - nauczyły się tekstu obrzędu przyjęcia do Gromady (szukajcie w zakładce Ceremonie).
Choć informacji już teraz jest dużo, już teraz Akela chce Wam powiedzieć, że 11.11. odbędzie się Wilczkowy Przegląd Przedstawień Patriotycznych. Więcej informacji niebawem, ale już teraz proszę każdą z Was o to, by na zbiórkę przyniosła ze sobą zapisaną na karteczce odpowiedź na pytanie: "Z czym kojarzy mi się Święto Niepodległości?". Posłuży nam to do wymyślenia scenki naszej gromady na Przeglądzie :)

Drogie Kandydatki!
To w tę sobotę obędzie się Wasza pierwsza zbiórka! Już nie możemy się doczekać, by Was poznać. Jedyne, co musicie zabrać ze sobą na sobotę to drugie śniadanko oraz taką oto zgodę od Rodzica (może być także napisana odręcznie: link).

Drogie Wilczki, Kandydatki oraz Rodzice!
W najbliższą niedzielę odbędzie się kiermasz ciast naszej gromady. Jego celem będzie uzbieranie środków na zakup namiotów na tegoroczny obóz. Dlatego bardzo proszę każdego, kto tylko ma taką możliwość, o upieczenie ciasta. Wiem, że w tym miesiącu już wypłynęła od nas, szefów, taka prośba, jednak jeśli teraz nie zrobimy kiermaszu, to prawdopodobnie już się nam to nie uda (przed wakacjami drużyny będą zbierały na swoje obozy). Będziemy stać na Mszach Świętych o godzinie 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00. Proszę, aby Wilczki na sobotę wiedziały, na której Mszy mogą być, a ja zbiorę te informację na koniec zbiórki.
Akela znalazła także ciekawy artykuł o skautingu - chętnie się nim podzieli z Rodzicami i zachęca do przeczytania :) Mech między zębami.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza