środa, 15 marca 2017

Weekend 18-19.03 oraz Dzień Modlitw

Drogie Wilczki!

Bardzo Was przepraszam, ale w sobotę 18.03. zbiórka prawdopodobnie się nie odbędzie, ponieważ Akela się rozchorowała. Jednak nie martwcie się, zobaczymy się  niedzielę o 9.45 pod zakrystią, by wziąć udział w Mszy naszego środowiska :)Ula, pamiętaj o totemie, proszę :) Po Mszy odbędzie się zebranie z rodzicami, a w tym czasie dla Was zostanie przygotowanych kilka super zabaw. Pamiętajcie, by wziąć swetry na Mszę - jeśli któraś z Was nie ma takiego harcerskiego, może to być zwykły czarny, szary lub niebieski sweterek :)

Drodzy Rodzice!

W niedzielę po Mszy o 10 odbędzie się zebranie w naszej harcówce. Będę na nim zbierać po 25 złotych na Dzień Modlitw oraz zaliczkę na obóz w wysokości 100 złotych. Zebranie potrwa nie dłużej niż 20 minut.
Najbliższym wydarzeniem, w którym udział weźmie nasza jednostka jest Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego. Już od 2000 roku w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego organizacje krajowe należące do FSE pielgrzymują do miejsc szczególnie związanych z kultem Maryjnym, aby modlić się za wspólnotę skautingu oraz zawierzać Matce Bożej nasz Ruch. W tym roku po raz kolejny naszym celem naszej pielgrzymki będzie Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy.
Oto plan wydarzenia:
9.45 zbiórka na Alejach Zygmuntowskich na parkingu przy MOSiRze
10.00 odjazd autokarów
11.00 składanie intencji w kaplicy MB Kębelskiej
11.30 zbiórki gromad
13.30 próba śpiewu
13.45 prezentacja o Objawieniach Fatimskich
14.00 Msza Święta
15.00 Apel
15.20 grill
17.10 odjazd autokarów
Bardzo ważne będzie składanie intencji. Bardzo proszę, aby każdy Wilczek zapisał swoją intencję na karteczce, a potem ja zbiorę wszystkie w autokarze. Ilość intencji jest dowolna, ale pamiętajmy, by zawrzeć w nich modlitwę za naszą Federację. Rodzice także mogą dodać coś od siebie :)
Proszę, aby każdy wziął ze sobą: Różaniec Święty, Pismo Święte, karteczkę z intencją, sakiewkę sobieradkę, ciepłe ubranko, drugie śniadanko (najlepiej sycące kanapki) oraz picie (dobrze wziąć herbatkę w termosie, aby się rozgrzać). Pamiętajmy o schludnym umundurowaniu.
Jeśli do kogoś z Państwa nie dotarła moja wiadomość smsowa o tym wydarzeniu, bardzo proszę o kontakt, ponieważ mogę mieć zapisany stary numer w bazie. Czas zgłoszeń dziecka przedłużony jest do jutra - 16.03. do wieczora.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza