poniedziałek, 20 marca 2017

Bieżące informacje

Drogie Wilczki!
W najbliższą sobotę wybierzemy się do Wąwolnicy świętować Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego. Wszystkie informacje znajdziecie w poprzednim poście :)
W ten piątek w naszej parafii odbędzie się wydarzenie 24 godziny dla Jezusa. O 21.00 wraz z harcerzami i Liturgiczną Służbą Ołtarza poprowadzimy Apel Jasnogórski. Wiem, że jest to późna pora, dlatego gdyby była taka potrzeba odprowadzę każde z Was do domu :) O tym, o której się spotykamy i inne informacje podam koło czwartku.

Drodzy Rodzice!
Przypominam o wpłatach na Dzień Modlitw - pieniążki będę przyjmować jeszcze w dzień wyjazdu na miejscu zbiórki. Wpłaty mam już od Małgosi, Neli, Gabrysi S., Hani P., Agatki, Gabrysi I. oraz Karolinki.
Po powrocie z Wąwolnicy (wracamy do parafii św. Józefa ok. 17.30) będę zbierać zaliczkę na Wielkie Łowy w wysokości 30 zł. Nie muszę jednak wystawiać na niego KP, więc nie trzeba wysyłać mi danych w wiadomości, tak jak prosiłam o to na zebraniu. Bardzo proszę o przyniesienie także wypełnionej karty uczestnika: LINK. Zaliczkę na Wielkie Łowy zbieram tylko tego dnia - to jest ostateczny termin. W razie pytań proszę o kontakt,
Przypominam o wpłatach na obóz w wysokości 100 złotych. Pieniążki będę zbierać do zbiórki 01.04.2017 r.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza