poniedziałek, 26 września 2016

Msza za Szare Szeregi 02.10.


Drodzy Rodzice! Kochane Wilczki!

W najbliższą niedzielę odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń całego harcerskiego środowiska lubelskiego - Msza Święta w intencji Szarych Szeregów. Wybierzemy się na nie całą gromadą. Spotykamy się o 12.10 pod wejściem do domu parafialnego od ulicy Rymwida - tam, gdzie zwykle zbieramy się na sobotnią zbiórkę. Zaprezentuję wam wtedy podział nowych szóstek. Najpierw odbędzie się Apel Hufca na placu teatralnym, a potem całym żeńskim hufcem przejdziemy na Mszę Świętą do bazyliki oo. Dominikanów. Po Mszy odbędzie się kilka wydarzeń tylko w naszej gromadzie, prawdopodobnie siądziemy sobie na ten czas na polanie przy Zamku Lubelskim. Powrót wstępnie planowany jest na godzinę 17 pod główne wejście do kościoła.

Proszę, aby każdy Wilczek wziął ze sobą:

  1. Dwa bilety ulgowe (proszę nie dawać dzieciom pieniędzy, aby same sobie je kupiły, ponieważ potem Wilczki albo o tym zapominają, albo wszystkie na raz biegną do sklepu i robi nam się chaos).
  2. Legitymację szkolną.
  3. Buteleczkę wody.
  4. Pełne umundurowanie (pamiętajmy szczególnie o beretach, getrach i ładniejszych butach; jest to bardzo ważne święto, zadbajmy o odpowiedni wygląd dzieci).


Proszę o zgłaszanie, jeśli córka nie będzie mogła uczestniczyć w wydarzeniu. Kontakt do mnie jest podany na głównej stronie bloga po prawej stronie.

Przypominam o tym, że w sobotę nie ma zbiórki oraz o poście z informacjami z zebrania, zamieszczonym poniżej.

Jeśli mają Państwo niepotrzebne gazety czy inną makulaturę - 6. i 11. Drużyna Lubelska organizują harcerską zbiórkę makulatury w sobotę 01.10. Więcej informacji można znaleźć na facebookowym wydarzeniu: link

Z wilczkowym pozdrowieniem: "Ze wszystkich sił!"
AkelaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza