niedziela, 25 września 2016

Informacje z zebrania 24.09.2016

Drodzy Rodzice!
Na zebraniu pojawiło się dużo nowych zagadnień, które postaram się streścić w tym poście. A także znajdzie się w nich kilka nowych informacji.


 1. Za tydzień nie ma zbiórki w sobotę 01.10.2016. W ramach sobotniego spotkania w niedzielę 02.10.2016 całą gromadą pójdziemy na Mszę Świętą w intencji Szarych Szeregów, na której będą obecne wszystkie organizacje harcerskie z całego Lublina i okolic. Odbędzie się ona w bazylice oo. Dominikanów przy ulicy Złotej 9 o godzinie 13 lub 14 (nie posiadam jeszcze konkretnej informacji). Wtedy też będzie miało miejsce kilka ważnych wydarzeń dla naszej gromady oraz Akela będzie obchodziła swoje urodziny - mam nadzieję, że Wilczki będą świętować je razem z nią w słodki sposób. :) Więcej informacji postaram się podać koło środy. Jeżeli już teraz wiedzą Państwo, że córka nie będzie mogła być obecna na tym ważnym wydarzeniu, proszę o kontakt.
 2. Bardzo prosiłabym o wysłanie mi mailem na adres betty98@o2.pl najpóźniej do piątku danych osobowych wilczków, których rodzice nie byli obecni na zebraniu. Aktualnie planuję podział na szóstki, a do tego potrzebuję pełnej listy wszystkich dzieci. Proszę, aby znalazły się tam wymienione zagadnienia: imię, nazwisko, wiek, imię, nazwisko, telefon i email Rodzica, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon wilczka oraz uwagi (leki, uczulenia i inne).
 3. Nasza gromada jest bardzo liczna i nie możemy już przyjmować nowych wilczków. Jeżeli wiedzą Państwo, że są chętne osoby, które chcą dołączyć do wielkiej rodziny wilczkowej, to odsyłam do blogów innych gromad:
  a. http://6gromadalubelska.blogspot.com/
  b. http://8glfse.blogspot.com/
  c. http://10gromadalubelska.blogspot.com/
 4. Zmienione zostają godziny sobotnich zbiórek. Teraz będzie trwała od godziny 9.30 do 12.30. Miejsce pozostaje bez zmian.
 5. Bardzo proszę Rodziców nowych wilczków, które są już zdecydowane, że chcą wzrastać
  w naszej gromadzie o uzupełnienie tej deklaracji i przyniesienie jej na najbliższą zbiórkę: link.
 6. Kiedy dziecko zdecyduje się na bycie wilczkiem, czas kupić mu mundur. W zakładce Azymut 360 jest link, który odeśle Państwa do internetowej strony naszego sklepu harcerskiego, który mieści się w Lublinie przy ulicy Podwale 3. Jeśli nie mają Państwo możliwości wybrać się do niego w godzinach otwarcia lub z innych powodów jest utrudniony zakup munduru - proszę o kontakt. Z pewnością uda nam się rozwiązać ten problem :)
 7. Podaję daty, w których na pewno nie będzie sobotnich zbiórek w tym roku harcerskim: 15.10; 12.11; 26.11; 07.01; 11.03. Zawsze będę informować, czy w sobotę będzie zbiórka lub nie. Na pewno będzie tak, że będzie jedna wolna sobota w miesiącu - wtedy jest czas dla rodziny i inne aktywności.
 8. Wstępna data zimowiska: 27.12 - 30.12 (jedziemy szczepem) oraz obozu letniego: 26.06.2017 - 01.07.2017 (jedziemy z 6 Gromadą Lubelską, prawdopodobnie w Zawieprzycach).
 9. Od tego roku coroczne składki wzrosły z 79 na 80 złotych za osobę, Na razie jeszcze nie zbieram wpłat. Więcej informacji będzie podawane w październiku.
 10. Jeśli mają Państwo zdjęcia z wczorajszego wydarzenia, byłabym wdzięczna za ich udostępnienie, aby każdy mógł je obejrzeć. Niestety, mój aparat po latach współpracy powoli odmawia mi posłuszeństwa i nie robi już wyraźnych zdjęć. Można wysyłać mi je na maila.
Chciałabym od razu podziękować Rodzicom, którzy wyrażają chęć wsparcia nas w remoncie harcówki, tak jak rozmawialiśmy o tym na zebraniu. Razem z przyboczną jeszcze nie planowałyśmy konkretnie, kiedy go rozpoczniemy, ale gdy pojawi się taka informacja na blogu, to bardzo bym prosiła o kontakt do siebie Rodziców, którzy mogą nas wspomóc :)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławionej niedzieli.
dh Beata Wójcik sam
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza