czwartek, 26 maja 2016

zbiórka 28.05
Kochane Wilczki!

W sobotę 28.05 obędzie się zbiórka z Szarym Bratem i Kaa. Razem z Akelą mamy w tym czasie wędrówkę ze starszymi harcerkami. Zbiórka będzie trwała jak zwykle w godzinach 9-12.

Następna zbiórka będzie dopiero 18.06. Jest to spowodowane wyjazdem starych wilków. Tydzień później (25.06) jest rozesłanie na obozy. Wtedy harcerze z całego Lublina spotykają się na wspólnej mszy i apelu. Więcej informacji (godzina i miejsce), będzie w czerwcu.

kontakt do Szarego Brata:
dh Beata Wójcik tel: 791-288-397

Bądźcie grzeczne w sobotę! :)
Ściskam ze wszystkich sił!
Baloo

1 komentarz:

 1. Drodzy Rodzice i najukochańsze Wilczki!
  Niestety, zbiórka w najbliższą sobotę 18.06 nie odbędzie się, ponieważ Szary Brat pomaga drużynowej na biwaku nowopowstałej drużyny. Zobaczymy się dopiero 25.06 na rozesłaniu na obozy (nie martwcie się Wilczki, ten czas bardzo szybko zleci!). Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że odbędzie się ono w Świdniku, najprawdopodobniej w parafii pw. NMP Matki Kościoła. Uroczystość rozpocznie się o 8.30 pod kościołem i potrwa prawdopodobnie do godziny 10. Na tę chwilę nie jest to informacja w pełni potwierdzona, więc, gdy tylko będzie coś wiadomo, na blogu będą się na bieżąco pojawiały informacje.
  Nie posiadam dostępu do bloga, więc powyższą informację mogę zamieścić jedynie tutaj, w komentarzu. Jeśli istnieje taka możliwość, to byłabym bardzo wdzięczna o przekazanie jej do Rodziców, z którym ma Pan/Pani kontakt, aby dotarła ona do wszystkich.
  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zrozumienie.
  Wilczki, ze wszystkich sił!
  dh Beata Wójcik, Szary Brat

  OdpowiedzUsuń