piątek, 13 maja 2016

Zbiórka 14.05 + sprawy obozowe


Kochane Wilczki!
Bardzo się cieszę, że już niedługo zobaczymy się z Wami po takiej długiej przerwie!
Na sobotnią zbiórkę weźcie ze sobą coś do siedzenia: jakiś kocyk, karimatę, kurtkę lub bluzę. Weżcie też kredki i/lub flamastry. Oprócz tego tylko to, co zwykle: zeszyty Wilczka, sakiewki sobieradka, zdrowe śniadanko, pamiętajcie o chustach i beretach :) W sobotę odwiedzi nas ksiądz i będą miały miejsce ważne dla Gromady obrzędy - zadbajmy o piękne umundurowanie!
Wilczki, które będa składały Obietnice - pamiętajcie o naszyciu na berety naszywki z Wilczkiem. Mam nadzieję, że Rodziców na obrzęd już dawno zaprosiłyście, tak samo jak Wilczek, który zostanie przyjęty do Gromady :)

Drodzy Rodzice!
1. Przypominam o wpłacaniu zaliczek za obóz - 200zł do 14.05. Nie jest możliwe wpłacanie zaliczek na konto hufca, będę zbierać pieniądze w sobotę przed zbiórką.
2. Przypominam, że w razie konieczności Gromada może dofinansować wyjazd Wilczka. Koniecznośc dofinansowania wyjazdu proszę zgłaszać mi do 14.05.
3. Proszę o wypełnienie kart uczestnika wypoczynku. Termin dostarczenia takiej karty to ostatnia majowa zbiórka, czyli 28.05.
4. Czasami istnieje możliwośc dofinansowania wyjazdu dziecka przez zakład pracy rodzica.Warto dopytać o taką możliwość. W razie potrzeby nasze Stowarzyszenie dysponuje takimi zaświadczeniami otrzymania dofinansowania. Uwaga! Bardzo proszę nie drukować takich zaświadczeń samodzielnie, najpierw hufcowa musi przybić pieczątkę hufca i podpisać się. Zaświadczenie można dostać ode mnie na zbiórce.
5. NOWE WILCZKI - Wilczki, ktore dołączały do Gromady od stycznia przed wyjazdem na obóz muszą dostarczyć dodatkowo:
-wypełnioną deklarację uczestnictwa w Stowarzyszeniu
-składkę roczną (79zł), która obejmuje m.in. ubezpieczenie NNW podczas wszystkich zajęć i wyjazdów Gromady w roku kalendarzowym.

Razem z Baloo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Wilczkom za modlitwy, życzenia powodzenia i trzymanie kciuków za nasze egazminy - matury powoli zmierzają ku szczęśliwemu końcowi :)

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza