środa, 6 stycznia 2016

Zbiórka 09.01Kochane Wilczki!
Witam Was po przerwie świątecznej. Mam nadzieję, że jesteście wypoczęte i chętne na dżunglowe harce z Gromadą :)
Najbliższa zbiórka będzie w sobotę 9.01 o 9.00. Spotykamy się przy wejściu do domu parafialnego. Proszę się nie spóźnić! Ta zbiórka będzie trwała, uwaga, cztery godziny (skończy się o 13.00). Nie będziemy w harcówce, dlatego tym razem raczej nie ma szans na wcześniejsze wyjście ze zbiórki.  Trzeba ubrać bardzo zimową wersję munduru, bo przez całą zbiórkę będziemy na dworze - proponuję kilka par rajstop, legginsy, pod mundur koszulki i z krótkim i z długim rękawem, koniecznie sweter mundurowy! Przypominam, że do munduru dziewczęta nie noszą spodni :) Pamiętajcie też koniecznie o rękawiczkach; możecie zabrać ze sobą również termos z herbatą.
Kto nie ma jeszcze Książeczki Wilczka, przynosi 8 złotych, a dostanie!
W kolejnym tygodniu po mszy środowiska będziemy - wszyscy harcerze z parafii - mieli spotkanie opłatkowe. Wtedy przynieście swoje własnoręcznie wykonane prezenty dla wylosowanych Wilczków z Gromady.
 Na koniec przypominam, że zimowisko zbliża się coraz większymi krokami! Mam nadzieję, że czekacie na nie równie niecierpliwie jak ja :) Przypomnijcie swoim Rodzicom, że termin zgłoszeń upływa w niedzielę.

Drodzy Rodzice!
Po lewej stronie umieszczam kalendarium wydarzeń Gromady na najbliższy miesiąc.
Sobotnia zbiórka (9.01) będzie trwała wyjątkowo cztery godziny. Wybieramy się na wyprawę, dlatego raczej nie będzie możliwości wcześniejszego odebrania dziecka.
Bardzo serdecznie zapraszam Państwa zwłaszcza na mszę środowiska i późniejsze spotkanie opłatkowe - będzie na nim miał miejsce obrzęd wyjątkowy dla Wilczków.
Przypominam o terminie zgłaszania Wilczków na zimowisko (do 10.01). Aby zgłosić dziecko na wyjazd, należy dostarczyć mi 50zł zaliczki oraz wypełnioną kartę uczestnika wypoczynku. Szczegółowe informacje nt. zimowiska znajdują się w poście poniżej.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza