wtorek, 25 lutego 2020

Brak zbiórki 29.02 + ważne informacje

Drogie Wilczki!

W przyszłym tygodniu nie będzie zbiórki ze względu na rekolekcje ogniska. Niemniej, proszę o przeczytanie dalszej części tego posta, gdyż podaję ważne informacje.

Już niedługo - 28 marca odbędzie się Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego. W związku nasz hufiec, razem z hufcem męskim organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Chełmie. Koszt (transport, piknik na koniec, książeczka dla uczestników) wynosi 45 zł. Przypominam, że koszty nie mogą być przeszkodą - istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu.

Rodzice również są zaproszeni - odbędzie się dla nich konferencja. Organizatory proponują też opiekę dla dzieci od lat 3 i kawiarenkę.
Rodzice mogą przyjechać do Chełma samodzielnie albo autokarami (razem z Wilczkami). Koszt przejazdu autokarem - 30 zł.

Muszę zgłosić wcześniej liczbę uczestników i zapłacić zaliczkę, dlatego proszę o wpłaty  na najbliższej zbiórce - 7 marca. 

Zachęcam wszystkich do uczestnictwa - myślę, że taki dzień skupienia to dobre przygotowanie do zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

Ze wszystkich sił!
Akela

3 komentarze:

 1. Egoizm starszych harcerek na ostatniej zbiórce.

  Nie było to miłym wrażeniem dla wilczków gdy po wykonaniu przydzielonego im zadania wróciwszy do sali w której - pozostałą część zbiórki spędzić mieli przy wspólnym stole rozmowach i poczęstunku, zastali już tylko puste talerzyki.
  Czy tego nikt nie wie że nie zasiadamy do stołu pod nieobecność części grupy czy nawyki nie wynosimy z domu rodzinnego a mundur harcerski nie zobowiązuje. Czy drużynowa starszych harcerek też nie widziała problemu w sytuacji.

  tata Michaliny Wiesław Michalak phm ZHP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drużynowa bardzo przeprasza Wilczki za zaistniałą sytuację. Postaramy się razem na przyszłość, żeby do takowych nie dochodziło. Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Komentarz zauważyłam niestety dopiero dzisiaj, przepraszam za brak reakcji. Nie zwróciłam uwagi na sytuację, bo byłam zajęta klejeniem zeszytów z wilczkami, a później szybko musiałam się iść przebrać się po świeczysku. Przekażę komentarz drużynowej

  OdpowiedzUsuń