czwartek, 7 listopada 2019

Święto Niepodległości i informacje o zimowisku

Drogie wilczki!
Przypominam, że widzimy się już 11 listopada na spotkaniu z innymi gromadami z okazji Święta Niepodległości. Spotykamy się o 8.00 pod wejściem do kancelarii, wracamy pod kościół około 13.15. Rodziców zapraszam na wspólną mszę :)

11 listopada chusty otrzymają Misia i Ela. Bardzo się cieszymy! Przejrzyjcie sobie jak wygląda tekst tego obrzędu link.

Przypominam o wpisywaniu się do tabelki z ciastami. Uwaga! Pojawiła się tam dodatkowa rubryczka, w której można się zgłosić do śpiewania psalmu na Święcie Niepodległości. Zachęcam Was serdecznie! link

Informacje o zimowisku:
Termin: 27-30 grudnia
Miejsce: Zespół Szkół im. S. Staszica w Parczewie (Wojska Polskiego 1, 21-200 Parczew)
Koszt: ok. 120-150 zł (jeszcze dogadujemy transport i jedzenie). W razie potrzeby istnieje możliwość finansowania części lub całości wyjazdu. Koszty nie mogą być przeszkodą, żeby jechać!

Ważne terminy:

Do 16 listopada potrzebuję kart kwalifikacyjnych link oraz deklaracji od wilczków, które były w naszej gromadzie w zeszłym roku oraz nowych wilczków, które chcą jechać na zimowisko link

W razie problemów z drukowaniem, proszę o sms-a, przyniosę wydrukowaną kartę/ deklarację i będzie można wypełnić ją po zbiórce. W takim przypadku proszę o przygotowanie potrzebnych informacji (szczepienia, stałe leki i ich dawkowanie).

Do  7 grudnia trzeba wpłacić zaliczkę 50 zł. 

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza