poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Wielkie Łowy - informacje

Drogie Wilczki!
Kilka ostatnich informacji odnośnie Wielkich Łowów.
1. Spotykamy się o 7.30 pod kościołem św. Józefa. Chciałabym pojechać samochodami, tak jak na zimowisko - więc będziemy potrzebować 4 kierowców, którzy zawiozą nas do SP nr 5 im. Janusza Kusocińsiego w Świdniku, ul. Jarzębinowa 6, 20-040 Świdnik
2. Zakończenie - kończymy mszą św. o 11.30 w okrągłym kościele w Świdniku. Po pierwsze - na mszę zapraszam też rodziców. Jeśli będziecie mogli Państwo przyjechać, to myślę, ze najlepiej bedzie, jeśli Wilczki wrócą z Państwem. Ale pewnie będziemy potrzebować też kilku kierowców, którzy zawiozą Wilczki, których rodzice nie będą mogli przyjechać pod Kościół. Pod kościołem będziemy więc koło 12.45- 13.00. 
W związku z tym - proszę o zgłoszenie się do środy chętnych kierowców, którzy mogliby zawieźć i przywieźć nas ze Świdnika. Będę bardzo wdzięczna za taką pomoc.
3. Koniecznie trzeba mieć ze sobą kartę kwalifikacyjną link! Trzeba też przynieść 25 zł, jeśli ktoś jeszcze nie zapłacił.
4. Co trzeba wziąć? Będziemy spać na karimatach w szkole, zatem trzeba zabrać ze sobą karimatę i śpiwór. Bardzo ważne - w prysznicach nie ma zasłonek, więc trzeba zabrać strój kąpielowy! Poza tym, można posiłkować się  listą rzeczy na zimowisko oczywiście dostosowaną do pory roku i długości wyjazdu.
5. Jak wspominałam na zbiórce - będziemy na scence w świeczysku plemieniem pszczół i będziemy prowadzić kalambury dla innych gromad. fajnie by było, gdybyście przygotowały jakieś maski/ przebrania pszczół. Jeśli ktoś ma pomysł i chęć, może też przygotować też jakąś maskę dla Akeli i Bagheery ;)
6. Plan kalambur (dla osób, których nie było na zbióce - całą gromadą przedstwiamy 4 czynności dla innych gromad, a one zgadują)
Czynność 1: gotowanie
Role: 3 osoby łapią się za ręce i udają garnek, osoba mieszająca w garnku, osoba próbująca zupę z garnka, osoby krojące, krytyk
Czynność 2: robienie miodu
Role: kwiaty, pszczoły latające i zbierające nektar, wlatujące do ula i wlewające go do garnka, 2 osoby - wejście do ula, w ulu: 2/3 osoby robiące kadź z miodem
Czynność 3: Malowanie
Role: połowa osób udaje sztalugi, reszta malarzy
Czynność 4: Zabawa w przedszkolu
Role: 3 osoby - przedszkolanki, reszta - zabawa np. udawanie budowania muru z klocków, zabawa w dom
Nie piszę, kto jest kim, bo niestety zapomniałam zabrać kartki z harcówki i piszę z pamięci. Ale myślę, że jakoś sobie poradzimy.
6. W razie pytań - dzwońcie lub piszcie!
Do zobaczenia w sobotę!
Ze wszystkich sił!
Akela

2 komentarze:

  1. Link do karty kwalifikacyjnej jest błędny, kieruje do kosza google drive
    https://drive.google.com/drive/trash

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam za pomyłkę, już porawione

    OdpowiedzUsuń