środa, 5 grudnia 2018

Zbiórka 8.12 i ważne informacje o zimowisku

Drogiw wilczki i rodzice!
Zapraszam Was w tę sobotę na zbiórkę. Godzina i miejsce bez zmian. Weźcie ze sobą coś do picia, kubek, drugie śniadanka, Mowgliki, a także kredki, flamastry, naklejki, kolorowy papier i wszystko, co uważacie, że może się przydać do robienia kartek :D Jeśli któryś z wilczków, może wziąć dodatkowo czajnik elektryczny, to proszę, żeby do mnie napisał sms-a, bo chciałabym wiedzieć czy/ ile mamy tych czajników.
Jest kilka kwestii związanych z zimowiskiem:
1. Okazało się, że karta na zimowisko, którą dałam do uzupełnienia nie ma klauzuli o RODO. w związku z tym potrzebuję od każdego podpisanej 2. strony z tej karty. Proszę o wydrukowanie i przyniesienie na tę zbiórkę. Jeśli jest problem z wydrukiem, proszę przyjść przed zbiórką, będę miała przy sobie kilka gotowych egzemplarzy.
2. Na tej zbiórce będę zbierać zaliczkę 30 zł na zimowisko. Jeśli ktoś chce, może zapłacić całą kwotę za wyjazd. W razie problemów finansowych jest opcja częściowego/ całkewitego sfinansowania wyjazdu z kasy gromady.
3. Wilczopole jest niedaleko, zatem na zimowisko pojedziemy i wrócimy z niego samochodami. Wyjeżdżamy około godziny 8 27 grudnia, wracamy około 12-13 30 grudnia. Rodziców, którzy mogliby nam pomoc i nas przewieźć, proszę o kontakt. Oczywiście zwracamy pieniądze za benzynę.
Przypominam, że można wesprzeć finansowo naszą gromadę, składając ofiarę 10 zł i otrzymując kalendarz harcerski. Za kwotę z nich uzyskaną kupujemy materiały na zbiórki, obozy itp. Oczywiście kalendarz można potem zatrzymać albo na przykład podarować komuś na święta i pokazać jakie fajne jest harcerstwo ;)
Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza