poniedziałek, 11 czerwca 2018

Zbiórka 16.06.


Kochane Wilczki! Wspaniali Rodzice!

Nadchodzi ten wielki dzień! Już w tę sobotę spotkamy się na ostatniej zbiórce w tym roku harcerskim, dlatego też będzie to Wielka Zbiórka. Cały czas jesteśmy na etapie planowania
i organizowania, dlatego teraz podam wstępne informacje.

Razem z Wilczkami spotykamy się w sobotę o godzinie 9:00 pod wejściem do E.Leclerca od strony ronda. Stamtąd gromadą przejdziemy na Wojciechowską na autobus nr 3. Aż do godziny 18:00 spędzamy czas gromadą, a właśnie na tę godzinę 18:00 chciałybyśmy serdecznie zaprosić Państwa do przyjazdu do nas. Planujemy o godzinie 19:00 zrobić ognisko, na którym będą wilczkowe scenki i zabawy, piosenki i gitary oraz kiełbaski, pianki i inne smakowitości. Będzie to idealny czas na międzypokoleniowe rozmowy oraz wspominanie całego tego roku :D Oraz także czas, w którym Akela podziękuje za wiele pięknych spraw. Na szczęście Dąbrowica jest dobrze skomunikowana autobusowo, więc mam nadzieję, że żaden z Rodziców nie będzie miał problemu z dojazdem :)

Na miejscu planujemy obiad, gry i warsztaty, dlatego prosiłabym, aby każdy Wilczek wziął ze sobą 5 złotych. Dzięki tej zrzutce oddamy Baloo pieniążki za zakupy, na których zakupi wszelkie składniki :)

W środę późnym wieczorem dodam jeszcze jeden post, w którym potwierdzę wszelkie informację, napiszę, co należy ze sobą zabrać itp. :) Choć na tę chwilę mogę powiedzieć, że na pewno nie zmieni się godzina zbiórki. Prosiłabym także o potwierdzenie swojej obecności na zbiórce - ułatwi to nam planowanie :)

I przypominam o deklaracjach! To bardzo ważne!

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza