środa, 21 marca 2018

Dzień Modlitw za FSE, Niedziela Palmowa, obóz, Wielkie Łowy


Drogie Wilczki! Drodzy Rodzice!

Już w tę sobotę spotkamy się, by wspólnie modlić się za całą Federację Skautingu Europejskiego. Już teraz dziękuję wszystkim Wilczkom i Rodzicom, którzy wyrazili swoją chęć uczestnictwa i mam nadzieję, że panująca pogoda nikogo nie zniechęci do wyjazdu :)

Ponieważ wszystkie jednostki zbiorą się na parkingu przy MOSiRze przy Al. Zygmuntowskich 4 proponuję, aby miejscem zbiórki było główne wejście na Halę MOSiR. Spotykamy się tam o godzinie 7:40. Pod główne wejście naszej parafii wrócimy około godziny 17:00.

Proszę, aby każdy Wilczek zabrał ze sobą herbatkę w termosie i drugie śniadanko oraz pamiętał, aby jak najcieplej się ubrać.

Kilka dodatkowych informacji:
  1. Prawdopodobnie w Niedzielę Palmową nasze parafialne środowisko harcerskie będzie brało udział w Mszy o godzinie 10. Potwierdzę tę informację w piątek, wysyłając Państwu maila z informacją.
  2. Z przeogromną radością mogę poinformować, że mamy już pewny termin obozu - będzie to 27.06.-02.07.2018 r. Pojedziemy do Janowic (tutaj jest dokładna lokalizacja działki, na której będziemy obozować razem z 2., 8. i 10. Gromadą Lubelską). Jest to miejsce przeze mnie sprawdzone, idealne pod nasze potrzeby. Wszelkie informację podam Państwu na zebraniu, na które zaproszenie będę kierować w drugiej połowie kwietnia.
  3. Wielkie Łowy odbędą się w dniach 25.05.-27.05.2018 r. Po Świętach podam Państwu więcej infromacji.
Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza