środa, 21 lutego 2018

Zbiórka 24.02., Msza Środowiska 25.02. oraz Dzień Myśli Braterskiej


Kochane Wilczki!
Z wielką, nieukrywaną radością zapraszam Was na sobotnią zbiórkę - a będzie to zbiórka niezwykła! Będziemy się głowić, uczyć, radować, wymieniać upominkami oraz świętować! W związku z tym proszę, aby każdy Wilczek przyniósł własnoręcznie robione kartki :) Wystarczy malutka karteczka, a na każdej z nich niech znajdzie się cytat Roberta Baden-Powella i innych inspirujących postaci oraz imię Wilczka, przez które została zrobiona. Liczę na Waszą kreatywność :) Pamiętajcie, że nasza gromada jest bardzo liczna (jest nas 24!), więc im więcej karteczek, tym lepiej :) Takie cytaty możecie znaleźć tutaj, tutaj czy też tutaj.
Miejsce i godzina naszej zbiórki pozostaje bez zmian. Proszę, aby każdy Wilczek wziął ze sobą swój zeszyt Wilczka, drugie śniadanko, coś do picia oraz sakiewkę sobieradkę :) Oraz czapeczkę, szaliczek i rękawiczki :)
Szóstka szara poprowadzi scenkę na Skałę Narady - czekajcie, proszę, o 9:15 w harcówce. A szóstka biała zajmie się porządkiem.

W niedzielę 25.02. będzie miała miejsce Msza naszego Środowiska harcerskiego. Spotykamy się o 9:45 pod głównym wejściem do parafii. Liczę na Waszą obecność oraz punktualność :)

Jak zapewne dużo z Was wie, 22.02. (czyli już w ten czwartek!) obchodzimy Dzień Myśli Braterskiej. Więcej dowiecie się na zbiórce, ale już teraz życzymy Wam, jako Stare Wilki, z tej okazji jak najwięcej wilczkowej radości, zapału, mobilizacji do pracy oraz braterstwa. Życzę nam wszystkim, aby nasze życie było wielką, wspaniałą przygodą :) Zachęcam Was także, by w ramach świętowania tego dnia, spędzić go w mudnurze - w szkole czy na dworze na pewno zobaczycie mnóstwo innych Wilczków, zuchów, druhów i druhen w swoim mundurach :)

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza