środa, 17 stycznia 2018

Zbiórka 20.01.17 i Msza Środowiska

Drogie Wilczki!

Z wielką radością zapraszamy Was na sobotnią zbiórkę - miejsce (harcówka) i godzina (9:30-12:30) bez zmian. Na tej zbiórce aż cztery Wilczki złożą swoją Obietnicę Wilczka - Emilka J., Milenka, Gabrysia S. i Marysia L. Dziewczynki, proszę, abyście nauczyły się swoich kwestii - wszystko opisane jest w zakładce "Ceremonie". Na tę ceremonię zapraszam serdecznie waszych Rodziców - obrzęd rozpocznie się o 9:45.
Wilczki z Obietnicą - pamiętajcie, jak robi się Wielki Okrzyk. Szóstkowe i czołowe - nauczcie się swoich kwestii. Rano przed zbiórką jeszcze wszystko przećwiczymy :)

Proszę, aby na zbiórkę każdy wziął ze sobą drugie śniadanko, Mowglika oraz zeszyt Wilczka. Pamiętajcie, że w trakcie zbiórki nie chodzimy do sklepu - jeśli macie potrzebę coś sobie kupić, uczyńcie to, proszę, przed zbiórką :)

Proszę także szóstkę białą o przygotowanie przedstawienia na Skałę Narady - spotkamy się o 9:15 w harcówce :) A po zakończeniu zbiórki bardzo proszę, by szósta szara została na kilka minutek, by posprzątać harcówkę po naszym spotkaniu.

W niedzielę (21.01.) o godzinie 10:00 będzie Msza naszego środowiska harcerskiego. Spotykamy się o 9:45 pod głównym wejściem do kościoła. Bardzo proszę o punktualność! Będziemy wchodzić wszystkimi jednostkami, więc nie będziemy czekać na osoby spóźnione :)

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza