wtorek, 19 września 2017

Zbiórka 23.09.

Drogie Wilczki!

Już teraz zapraszam Was przeserdecznie na sobotnią zbiórkę - Stare Wilki już się za Wami stęskniły! Miejsce i godzina - bez zmian. Proszę, aby każdy miał ze sobą swoją sakiewkę sobieradkę, zeszyt Wilczka, Pismo Święte Nowego Testamentu i Mowglika. O resztę zatroszczą się Stare Wilki.

W sobotę także będzie czekało na Was kilka niespodzianek. Pierwszą z nich będzie Obietnica Agatki (Agatko, pamiętaj, by mieć beret z przyszytym Wilczkiem!) oraz gwiazdka Emilki Sokołowskiej, drugą - małe zmiany w naszej harcówce. Tutaj potrzebujemy także Waszej pomocy, aby nasze wilczkowe miejsce miało już wszystko, co jest nam potrzebne. Jeśli każdy Wilczek znajdzie w domu jeden kubek, który może ofiarować naszej gromadzie i przyniesie go ze sobą, wtedy na drugim śniadanku towarzyszyć nam będzie ciepła herbatka :) Trzecia niespodzianka będzie przeznaczona dla Wilczków, które przejdą do drużyny, dlatego bardzo proszę, aby Nela i Tosia potwierdziły mi, że na pewno będą na zbiórce :)

Proszę także, by Wilczki, które wiedzą, że nie będzie ich w sobotę, poinformowały o tym Akelę. Będzie jej wtedy łatwiej przygotować odpowiednią ilość materiałów na zbiórkę :)

Do zobaczenia w sobotę!
Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza