niedziela, 20 listopada 2016

Gromadowa Szlachetna Paczka


Kochane Wilczki!
W tym roku w ramach świątecznych podarunków zrobimy prezent nad prezentami! Będzie on baaardzo wyjątkowy, ponieważ pomimo tego, że będzie kosztował nas dużo pracy, zmieni życie pewnej rodziny. A zrobimy to dzięki Szlachetnej Paczce - jedną z nich przygotujemy właśnie my, jako 4. Gromada Lubelska. Pani Wioletta i Pan Karol mają trójkę dzieci - Zuzię, Damiana i Kornelię. Zuzia i Damian są niewiele młodsi od Was, a 13 - miesięczna Kornelia ma już za sobą jedną operację i jest pod stałą opieką lekarzy. Tutaj dowiecie się o nich wszystkiego.
Aby zapakować taką paczkę potrzebne nam są fundusze. W najbliższym czasie zorganizujemy zbiórkę pieniążków, a więcej informacji podam na tygodniu. Ale teraz już Wy możecie pomóc. Co Wy na to, aby codziennie rezygnować z jednej rzeczy (np. batonika), a pieniądze za nią wrzucić do skarpety, którą przyniesiecie na następną zbiórkę? Może to być nawet 1 zł dziennie, bo każdy grosz jest nam potrzebny :)

Drodzy Rodzice!
Pakowanie Szlachetnej Paczki będzie bardzo ważnym wydarzeniem dla naszej gromady. Jeśli zechcą nas Państwo wspomóc w naszej pracy (w końcu - jak moja mama mówi - za każdym sukcesem dziecka stoi jego rodzic), będziemy niezmiernie wdzięczne. Może to być pomoc finansowa lub materialna - jeśli mają Państwo jakieś niepotrzebne rzeczy, które znajdują się w załączniku i mogą je oddać rodzinie - bardzo proszę o kontakt. Jestem zawsze dostępna pod telefonem :)

Ze wszystkich sił!
Akela

1 komentarz: