piątek, 2 października 2015

Zbiórka 3.10.2015 i spotkanie dla Rodziców

Drogie Wilczki!
W tę sobotę spotykamy się na pierwszej zbiórce! Przybądźcie do harcówki na godzinę 9.00, wraz z Baloo przygotowałyśmy mnóstwo niesamowitości :) Przypomnijcie koniecznie swoim Rodzicom o spotkaniu o 12.00.
Jeżeli macie ochotę, możecie przyjść w niedzielę na godznę 13.45 pod bazylikę oo. Dominikanów - o 14.00 zacznie się Msza Święta za Szare Szeregi, na której będą obecni czlonkowie wszystkich lubelskich organizacji harcerskich.
Do zobaczenia!

Drodzy Rodzice!
W sobotę zbiórka zacznie się o godzinie 9.00, spotykamy sie pod harcówką w parafii p.w. św. Józefa (wejście do domu parafialnego od strony ul. Rymwida). Po zbiórce, o godzinie 12.00 będzie mialo miejsce spotkanie dla Rodziców - jeżeli nie możecie Państwo sie na nim zjawić, bardzo proszę o informację (lub przypomnienie), najlepiej mailem - wyślę wówczas wiadomość podsumowująca kwestie omawiane na spotkaniu.
Chętne Wilczki wraz z Rodzicami zapraszam na niedzielę na 13.45 pod bazylikę oo. Dominikanów na Starym Mieście - będzie można uczestniczyć w Mszy Świętej za Szare Szeregi.

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza